TEKNODER

Bilişim Vadisi Teknopark içerisinde faaliyet gösteren Netsum Bilgisayar, TEKNODER ailesine katılmıştır. 

1996 yılında Netsum Bilgisayar olarak  bilişim teknolojileri alanında faaliyetine başlamıştır. DATACENTER uygulama ve danışmanlık hizmetleri ile birlikte, IOT ve alt yapı uygulama ve tedarik projeleri gerçekleştirmiştir. Netsum Bilgisayar mühendislik, ürün geliştirme ve tasarım hizmeti sunan bir teknoloji şirketidir.


Günümüzde ise;  ses iletimine dayanıklı olarak, veri gizleme yöntemleri ve algoritmaları geliştirmekle birlikte; elektronik ürün geliştirme ve üretim hizmetlerinde, sistem tasarımı, donanım tasarımı, gömülü yazılım geliştirme, arayüz yazılımı geliştirme, mekanik entegrasyon ve dokümantasyon olmak üzere, elektronik olarak sinyal/görüntü işleme ve FPGA ile sayısal tasarım konularında uzmanlıklara sahiptir.

Ana faaliyet alanı olarak algoritma geliştirme ve FPGA tasarım konularında ar-ge hizmeti sunmakta ve hizmet kapsamında yoğunluklu olarak Aselsan’ın farklı grupları ile çalışmaktadır.

Elektronik tasarım konusunda çok farklı projelerde tecrübelere sahip olan Netsum, ayrıca donanım tasarımı, gömülü yazılım geliştirme, arayüz yazılımı geliştirme, mekanik entegrasyonu gibi hizmetleri Bilişim Vadisi içerisinde yer alan Ar-Ge merkezinde vermektedir.

Netsum hakkında daha detaylı bilgi almak için;
http://www.netsum.com.tr/